PRIJEVOZ UČENIKA
Autor: Draženka Galošević, 13. 6. 2016.

Obavještavamo učenike
koji su u svrhu izrade novoga modela sufinanciranja i financiranja prijevoza učenika srednjih škola za školsku godinu 2016./2017., dostavljali osobne identifikacijske brojeve (OIB) članova kućanstva,
kako je Ministarstvo aplikaciju za daljnji unos zatvorilo 10. lipnja 2016. godine u 16:00 sati.

Učenici koji nisu dostavili tražene podatke u zadanom roku, a u prethodnoj školskoj godini ostvarivali su pravo na prijevoz sukladno Odluci Vlade, moći će podatke unijeti prilikom ponovnog otvaranja aplikacije prije početka školske godine, kada će podatke unositi učenici koji će u rujnu upisati prvi razred srednje škole.

Također, učenicima koji su unijeli neispravne podatke ili kod kojih je došlo do promjena, prije početka školske godine, bit će omogućen ponovan unos.

Obavijest o novom ciklusu unosa podataka bit će objavljena na mrežnim stranicama Škole, Ministarstva i Osječko-baranjske županije.