Autor: Administrator , 15. 3. 2017.

U našoj školi će se održati prezentacija Eurodeska i prilika koje se nude mladima kroz Erasmus+. Prezentacija će se održati za predstavnike učenika završnih razreda, u četvrtak 16.3.2017. s početkom u 13 sati.

Više

Kako bi se što manje koristila rečenica “E baš mi je žao što nisam znao/la!”  cilj prezentacije je predstaviti Eurodesk kao početnu točku u potrazi za prilikama.

Osim osnovnih informacija, prisutni će imati prilike čuti konkretna iskustva Katarine Fekete (ESN Osijek), koja je kroz Erasmus+ posjetila Njemačku te Charlotte Bultynck i Charlotte De Clercq, studentice iz Belgije koje su odlučile obavljati stručnu parksu u sklopu Erasmus+ programa mobilnosti u Osijeku.

Kao multiplikator Eurodeska Hrvatska, prezentaciju će održati PRONI Centar/Info centar za mlade Osijek u suradnji s Erasmus Student Network Osijek

S obzirom da će ova godina, u kojoj se obilježava 30-godišnjica Erasmus programa, obilovati različitim aktivnostima, mladima će se ukazati na postojeće izvore informacija putem kojih mogu saznati nešto više i uključiti se.

Izvor: http://icm-osijek.info/meni-je-bilo-super/