« Listopad 2017 »

Brošura_Sigurnije na  Internetu

2016./2017.
Autor: Administrator , 2. 5. 2017.

Učenici 4.d razreda, Valter Bijelić, Ivan Hadžić i Marija Klen s mentoricom Antonijom Čalić, sudjelovali su  od 26. do 28. travnja 2017. godine na Državnom natjecanju u disciplini „Mladi poduzetnik“ i Smotri/sajmu vježbeničkih tvrtki.

Državno natjecanje je održano u Splitu u Ekonomsko-birotehničkoj školi Split.  Na natjecanju je sudjelovalo 11 timova ekonomskih škola iz Vukovara, Našica, Osijeka, Slatine, Požege, Siska, Karlovca, Poreča, Splita i Dubrovnika. Naš tim osvojio je 4. mjesto.

Smotra/sajam vježbeničkih tvrtki održana je na Umjetničkoj akademiji Sveučilišta u Splitu.

Valter, Ivan i Marija predstavili su svoju vježbeničku tvrtsku WSO d.o.o. U vremenskom periodu od 90 minuta trebali su urediti izložbeni prostor (štand) služeći se pritom vlastitom kreativnošću i promidžbenim materijalima pripremljenim sudjelovanjem svih zaposlenika vježbeničke tvrtke. Zatim su predstavili svoju tvrtku pred Državnim povjerenstvom primjenom PowerPoint prezentacije u vremenskom trajanju od 4 minute. Učenici su izvrsno predstavili ne samo svoju vježbeničku tvrtku, nego i školu, grad i županiju.

Autor: Administrator , 2. 5. 2017.

Događanja tijekom školske godine 2017./2018.
Autor: Administrator , 2. 5. 2017.

Događanja tijekom školske godine 2017./2018.
Autor: Administrator , 2. 5. 2017.

Događanja tijekom školske godine 2016./2017.