MZOS novosti

2016./2017.

PROMOCIJA EUROPSKE UNIJE STUDENATA EKONOMSKOG FAKULTETA U OSIJEKU

Studenti Ekonomskog fakulteta, u sklopu kolegija Makrosustav Europske unije, proveli su u drugim razredima naše Škole, aktivnosti usmjerene promociji Europske unije.

Studenti na taj način pokušavaju oblikovati javno mijenje, koje u konačnici koriste za potrebe projekata i seminara iz kolegija Makrosustav Europske unije.

Dobna populacija i nastavni sadržaji koje uče naši učenici, vrlo je pogodna ovom načinu predstavljanja gdje se govori o  raznim projektima, sufinanciranju istih, ERASMUSU +, razmjeni prakse za učenike srednjih škola te preddiplomskih studija.

objavio: Administrator   datum: 29. 5. 2017.

Događanja tijekom školske godine 2017./2018.

objavio: Administrator   datum: 29. 5. 2017.

Događanja tijekom školske godine 2017./2018.

objavio: Administrator   datum: 29. 5. 2017.

Događanja tijekom školske godine 2016./2017.

« Siječanj 2018 »